Zwroty

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić, aby otrzymać zwrot ceny. Możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia. Prosimy o odesłanie zwracanych produktów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (formularz zwrotu) oraz fakturą otrzymaną przy zakupie na adres:

Fetchy Alicja Drożyńska
Os. B. Śmiałego 36/2
60-682 Poznań

Produkty należy zabezpieczyć na czas transportu. Zwrotu pieniędzy dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

 

Wymiana

Umożliwiamy dokonanie wymiany produktów na inny rozmiar czy model. Jeśli chcesz wymienić zakupiony produkt skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów wymiany: sklep@fetchy.pl.

 

Reklamacje

W przypadku, gdy zakupiony produkt okaże się wadliwy możesz złożyć reklamację. Wszystkie produkty objęte są prawem do świadczeń reklamacyjnych przez okres 2 lat od zakupu. Reklamację możesz złożyć wysyłając wiadomość e-mail na adres: sklep@fetchy.pl. Prosimy o dokładne opisanie problemu oraz dołączenie zdjęć na których widoczna będzie wada produktu. Jeśli nie będziemy w stanie rozpatrzyć reklamacji na podstawie Twojego opisu odbierzemy reklamowany produkt na nasz koszt w celu jego sprawdzenia.